Platobné podmienky

Platobné podmienky

Na stránkach extragifts.com môžete platiť nasledujúcimi spôsobmi:

  • na dobierku, pri vyzdvihnutí (GLS) alebo v inej prepravnej spoločnosti (Packet International)
  • platba vopred na bankový účet predávajúceho
  • kreditnej karty
  • Platba cez PayPal na účet predajcu

Predávajúci vystaví faktúru s jasne rozdelenými nákladmi a daňami.

V prípade objednávky nad 200 € čistá hodnota, spôsob platby na dobierku nie je k dispozícii. Zostávajúce možné metódy sú platba vopred, PayPal platba alebo kreditnej karty platba.

Zľavy, propagačné akcie a ďalšie výhody (napr. Doprava zadarmo) nie sú kumulatívne.

Cenník dodania

Cenník poštových služieb podľa hmotnosti produktu a krajiny odoslania platí pre všetky krajiny EÚ bez ohľadu na hmotnosť produktu.

ceny

Ceny sú platné od potvrdenia objednávky a nemajú vopred určený dátum vypršania platnosti.

Ceny platia pre vyššie uvedené spôsoby platby za vyššie uvedené platobné podmienky.

Napriek nášmu maximálnemu úsiliu o zabezpečenie najaktuálnejších a najpresnejších informácií existujú prípady, keď sú informácie o cenách nepresné. V takom prípade alebo v prípade, že sa cena tovaru počas spracovania objednávky zmení, predávajúci ponúkne kupujúcemu okamžité zrušenie objednávky a zároveň ponúkne ďalšie riešenie, ktoré obe strany akceptujú.

Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim je dohodnutá v mieste potvrdenia objednávky zo strany predávajúceho (kupujúci dostane e-mail s informáciou o potvrdení s informáciami o dodaní). Od tohto momentu sú pre predajcu a kupujúceho stanovené všetky ceny a ďalšie podmienky.

Ako platiť cez PayPal?

Prvou a najjednoduchšou možnosťou je navštíviť našu stránku PayPal https://www.paypal.me/, kde jednoducho napíšete sumu objednávky a kliknete na „ďalšie“. Ak ste to ešte neurobili, musíte sa prihlásiť do svojho účtu PayPal a platbu iba potvrdiť.