Čo ponúkame

01. Extra shop

"Extra shop”Je vynikajúci a originálny obchod pre rôzne potreby a vkus. Výrobky sú vybrané pre osobné potreby a rozmaznávanie, rovnako ako vynikajúce extra gifts pre rôzne príležitosti.
Pretože kvalita a dobrá cena sú v prvom rade dôležité, dali sme to všetko dohromady v tomto obchode. Vybrané produkty získate rýchlo, čo je skvelé pre kupujúcich na poslednú chvíľu.

02. Extra gifts

"Extra gifts”Sú prezentované vo vizuálnych prostrediach, pretože iba tak sú položky realistickejšie a zákazník má o každom produkte lepšiu predstavu. Tu je niekoľko nápadov, ako zariadiť alebo zariadiť izby našimi predmetmi.
Položky sú vyššej kvality za rozumné ceny. Pretože všetci ľudia sú individuálni a jedineční, s rôznym vkusom a názormi, z tohto dôvodu sa snažíme nahradiť a opätovne vybaviť vizuálne prostredie produktmi, ktoré uspokoja vaše potreby a túžby.

03. Luxury gifts

"Luxury gifts" je prezentovaný rovnakým spôsobom ako extra gifts, s výnimkou toho, že v týchto prostrediach prezentujeme luxusné predmety najvyššej kvality s mierne vyššími cenami. Pretože veríme, že luxus nie je len pre bohatých, snažíme sa priblížiť položky v tejto skupine tým, ktorí si mysleli, že si luxus nemôžu dovoliť. Tu a teraz si to môžete dovoliť u nás. Pozývame vás na vyskúšanie ponuky, ktorá je prístupná a originálna pre každého, kto sa chce nechať rozmaznávať a priniesť im do tváre úsmev.

04. Extra darčeková karta

"Extra darčeková karta”Je vhodný na chvíľu nerozhodnosti pre tých, ktorí nevedia, čo si kúpiť, a je skvelým darčekom súčasne. Poukážku je možné uplatniť v pokladni na všetky položky, aby si príjemca tejto poukážky mohol vybrať darček podľa svojej chuti a pre výrobky, ktoré práve hľadá, kupuje alebo potrebuje. Darčeková poukážka je originálna, pretože príjemca môže rozhodnúť o samotnom nákupe. Poukaz môžete dostať e-mailom, môžete ho tiež šprintovať alebo poslať príjemcovi spolu s pohľadnicou, ktorá je osobnejšia.

05. Extra pohľadnice

"Extra pohľadnice„Sú elegantné, originálne a vytvárajú osobnejší prístup pre každú príležitosť. Z našich návrhov si môžete vybrať prejav, báseň, blahoželanie alebo si ho môžete sami zložiť. E-pozdravy je možné poslať priamo na e-mail celebrity alebo môžete označiť adresu príjemcu a my ich pošleme vo fyzickej podobe, ktorá je osobnejšia. Vedľa vašich gratulácií vám odporúčame priložiť darčekovú kartu.

06. Propagačné darčeky

"Propagačné darčeky„Sú vybrané položky určené na propagáciu firiem s vyrazeným logom na položkách. Štýlovým, farebným a originálnym darčekom sa spoločnosť prezentuje a robí jedinečný dojem. Extra a luxusné obchodné darčeky sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú zaujať, odlíšiť sa, byť originálni a váš príjemca na vás určite nezabudne. Propagačné darčeky sú dôležité pre rozvoj a rozvoj spoločnosti. Nechajte sa propagovať našimi promo darčekmi a staňte sa špeciálnymi a jedničkou.